Znalezienie pomocy eksperta w przypadku problemów z witryną techniczną!

Ponieważ tworzenie stron internetowych staje się coraz bardziej złożone ze względu na wszystko, czego się od nich oczekuje, to również pozostawia większy potencjał problemów podczas procesu. Aby odkryć takie trudności lub przerobić funkcje, które nie działają prawidłowo, ważne jest zrozumienie złożoności procesu budowania i optymalizacji strony w celu cofnięcia się i szukania problemów. Dostępnych jest również wiele narzędzi do tego celu, warto więc uwzględnić takie narzędzia, aby pomóc w odnalezieniu źródła problemu.

Spójrz na to

Chociaż nie jest to specjalistyczna aplikacja, rozwiązywanie problemów powinno zawsze zaczynać się od najprostszych dostępnych narzędzi – oczu – projektanta, współpracowników lub prawie każdego innego. Po dobrym przeglądzie witryny zapytaj innych, którzy rozumieją, jak powinien wyglądać i funkcjonuj, aby uważnie na nią spojrzeć, aby zobaczyć, czy coś wydaje się być błędne lub może potencjalnie powodować problemy. Można to również zrobić po uruchomieniu oprogramowania analitycznego, ponieważ może ono zaoferować przynajmniej informację o tym, które obszary spowalniają proces lub nie pozwalają na to, aby strona działała tak, jak powinna.

Zestaw narzędzi Google Website

Ponieważ Google w zasadzie kontroluje dzisiejsze wyszukiwarki, jest to świetny pomysł, aby znaleźć, pobrać i korzystać z wielu darmowych narzędzi udostępnionych przez Google, aby pomóc w tworzeniu najbardziej wydajnych projektów zgodnie z najnowszymi algorytmami wyszukiwania. Te aplikacje Google to Analytics, Narzędzia dla webmasterów i Trendy.

  • Analityka – Narzędzie Analytics udostępnia wiele łatwych do uruchomienia programów, które mogą dostarczyć informacji o wszystkich odwiedzających witrynę, takich jak dane demograficzne, trendy wyszukiwania, typ urządzenia, które było używane w celu uzyskania dostępu do witryny, gdzie był dostępny, oraz wszystkie podstawowe informacje. miesięczne informacje statystyczne, które powinny być ściśle monitorowane.
  • Narzędzia dla webmasterów – Narzędzia te dostarczają informacji, takich jak śledzenie określonych punktów i ścieżek dostępu na całej stronie internetowej, identyfikacja ślepych stron i obecność ostrzeżeń na temat innych problemów, które mogłyby uniemożliwić użytkownikom pomyślną nawigację.
  • Trendy – Ta aplikacja jest przydatnym narzędziem do analizy słów kluczowych, które analizuje konkretne słowa kluczowe i sugeruje podobne.

Narzędzia do perfekcji SEO

W kategorii rozwiązywania problemów z SEO i analizowania wyników optymalizacji dostępnych jest wiele narzędzi online, takich jak Majestic SEO, Screaming Frog i SEO Toolkit, z których każdy może być bardzo pomocny w konkretnych sprawach.

  • Majestatyczny zawiera funkcję wyszukiwania słów kluczowych i funkcję sprawdzania wstecznego łącza.
  • Krzycząca żaba znajduje 302 błędy i indeksuje zwykle trudniejsze do indeksowania elementy strony z punktu widzenia optymalizacji, takie jak obrazy i kod CSS, wskazując również, gdzie mogą występować problemy.
  • Zestaw narzędzi SEO jest szczególnie przydatny do określania wydajności strony konkurencyjnej, a także wykrywania przekierowań.

Szybkość witryny

Szybkość, z jaką strona ładuje się i działa, jest ważna dla użytkowników, którzy byliby niezadowoleni z wolno poruszających się funkcji.

  • Adobe Site Catalyst gromadzi informacje o ruchu dla porównań rocznych; analizuje również cykle branżowe, które mogą okazać się przydatne przy konfigurowaniu treści i / lub optymalizacji. Dodatkowo, ta aplikacja wskazuje obszary, w których można uzyskać większy ruch, gdyby optymalizacja została dostosowana do uwzględnienia tego źródła ruchu.
  • Otrzymujesz sygnał to program, który nie tylko mierzy szybkość strony, ale może również dostarczać informacji, takich jak szybkość, z jaką porusza się strona konkurenta i jaki rodzaj efektu ma na swojej stronie. Program może również uwidocznić kod konkurenta dla porównania, dzięki czemu można zobaczyć, w jaki sposób osiągane są wyniki, które zostały zidentyfikowane.

Chociaż nie są to jedyne dostępne programy służące do identyfikacji problemów związanych z witryną internetową i wskazywania miejsc, w których występują problemy, są to niektóre z popularnych programów. Tak czy inaczej, ważne jest, aby wykorzystać czas, aby uruchomić niektóre aplikacje, które mogą kopać głęboko i wyciągnąć na powierzchnię wszelkie problemy lub potencjalne problemy, które można naprawić przed uruchomieniem nowej strony internetowej!