Zapraszamy na koncert charytatywny – „Pomóżmy odbudować ich dom” – Wiadomości

Zapraszamy na koncert charytatywny – „Pomóżmy odbudować ich dom”

Data publikacji 28.11.2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert charytatywny „Pomóżmy odbudować ich dom”, który odbędzie się 1 grudnia o 16.00 w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Piotra Niedurnego 69 w Rudzie Śląskiej – Nowy Bytom. Patronatem nad koncertem objął Prezydent Miasta Ruda Śląska. Dochód zebrany w trakcie imprezy przekazany będzie rodzinie z Rudy Śląskiej, której spalił się dom.

Już 1 grudnia w rudzkim Miejskim Centrum Kultury im. H. Bisty odbędzie się koncert charytatywny. Wydarzenie zorganizowane jest pod patronatem Prezydenta Miasta Ruda Ślaska. W trakcie imprezy będzie można pomóc w zbiórce pieniędzy na odbudowę spalonego domu rodziny z Rudy Śląskiej. Cały zebrany dochód w trakcie przedsięwzięcia zostanie przeznaczony na kolejny etap jego odbudowy.


Serdecznie zapraszamy!
Pożar w domu naszego kolegi Tomka – policjanta ze świętochłowickiego garnizonu policji, wybuchł na początku października 2019 roku. W płomieniach stanął cały dorobek jego życia. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Żywioł jednak doszczętnie strawił dom, a 4-osobowa rodzina została bez dachu nad głową. Rodzina Tomka się nie poddaje. Odbudowują swój dom. Remont niestety jest wydatkiem ponad możliwości finansowe rodziny, dlatego liczymy na wsparcie naszego kolegi, który niosąc na co dzień pomoc innym, teraz sam jej potrzebuje.

 

Source by [author_name]