Z drogi prosto za kratki – Wiadomości

Z drogi prosto za kratki

Data publikacji 28.01.2020

Policjanci z dąbrowskiego zespołu wywiadowców zatrzymali nietrzeźwego sprawcę kolizji, który uciekł z miejsca zdarzenia. Okazało się, że 25-latek posiadał podwójny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dąbrowianin miał w organizmie niespełna 1,5 promila alkoholu. Prosto z drogi mężczyzna trafił za kratki…

W sobotę w godzinach wieczornych dąbrowscy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę ,który uciekł z miejsca kolizji. Jak się okazało 25-latek prowadził samochód mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna ma na swoim koncie dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujące do stycznia 2023 roku. Ponadto dąbrowianin prosto z drogi trafił za kratki. Amator jazdy na „pod wpływem” poniesie także konsekwencje kierowania po pijanemu i z podwójnym sądowym zakazem. 


Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej w dniu dzisiejszym zastosował wobec podejrzanego areszt na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu nawet 7,5 roku pobytu w więzieniu.


Source by [author_name]