Wywiadowcy eliminują z dąbrowskich dróg kolejnych przestępców – Wiadomości

Wywiadowcy eliminują z dąbrowskich dróg kolejnych przestępców

Data publikacji 26.02.2021

Stróże prawa z zespołu wywiadowców w ciągu kilku dni zatrzymali 4 kierowców zagrażających drogom naszego miasta. Dwóch z nich kierowało z zakazami. Kolejny prowadził osobowe audi pod wpływem zabronionych środków i to nie koniec… Sprawa wszystkich mężczyzn znajdzie swój finał w sądzie.

Na przestrzeni zaledwie kilku dni nasi wywiadowcy przechwycili dwóch kierowców z zakazami. Pierwszy z nich 26-letni dąbrowianin posiadał 4 aktualne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych wydane przez Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej i pomimo tego dalej podróżował swoim golfem po drogach naszego miasta. Drugi z mężczyzn zatrzymany do kontroli drogowej to kierujący passatem, 37-letni mieszkaniec Będzina. Mężczyzna zatrzymany w środę w nocy, na swoim koncie posiadał aż 6 aktualnych zakazów, wydanych przez Sądy Rejonowe Dąbrowy Górniczej, Zawiercia, Będzina oraz Rawy Mazowieckiej. Jak się okazało, drugi z mężczyzn odbywał już wyroki związane z podobnymi występkami.

Do zatrzymania kolejnych mężczyzn doszło wczoraj po godz. 23.00 na ul. Piłsudskiego w Dąbrowie Górniczej. Nasi wywiadowcy postanowili zatrzymać do kontroli drogowej audi, którego kierowca sprawiał wrażenie osoby nietrzeźwej. Okazało się, że siedzący za kierownicą osobówki 17-letni dąbrowianin kieruje pod wpływem środków odurzających oraz ze względu na wiek – bez prawa jazdy. 18-letni pasażer tego pojazdu, posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy. Jakby tego było mało kolega, który przyjechał zabezpieczyć osobowe audi, również sprawiał wrażenie pijanego. Wywiadowcy po raz kolejny nie mylili się, 20-latek kierował swoim volkswagenem pod wpływem marihuany i amfetaminy. Sprawa wszystkich mężczyzn znajdzie swój finał w sądzie.
Source by [author_name]