Wskazówki dla webmastera po raz pierwszy

Jesteś nowym webmasterem? Jeśli dopiero rozpoczynasz tworzenie stron internetowych i chcesz zacząć od właściwej strony, przygotowałem kilka poniższych informacji, aby upewnić się, że masz dobry start w podróż, by odnieść sukces jako profesjonalny projektant i twórca online. . Oczywiście wszystkie poniższe wskazówki dla webmasterów to tylko sugestie. Jednak nie przyjmuj tych sugestii dotyczących granitu, możesz naprawdę zaoszczędzić sobie dużo czasu i zapewnić sobie silniejszą obecność online, korzystając z tych prostych zasad.

Wiem, że mówię to zbyt często, ale to powiedzenie naprawdę odnosi się do nowych webmasterów tak samo jak cokolwiek innego.

"Wszyscy musimy zacząć w tym samym miejscu, na początku!"

Powodem, dla którego chciałem to powiedzieć, jest to, że wielu nowych webmasterów czuje, że nie uczą się wystarczająco szybko lub że nie osiągają rezultatów, których oczekiwali wystarczająco szybko. Na to mówię, dobrze … naprawdę dobrze. Oznacza to, że jesteś tak pozytywnie nastawiony do tego, czego się uczysz, że chciałbyś po prostu przejść do następnego etapu procesu uczenia się i tak frustrujący, jak może się wydawać, że tylko twój entuzjazm lub pasja do nauki sposób. Jedynym sposobem, aby to naprawić, jest oczywiście czas, cierpliwość i praktyka. W związku z tym zacznijmy od zapoznania się z poradami po raz pierwszy dla webmastera.

Wskazówki dla webmastera po raz pierwszy

  1. De-skonstruuj, aby skonstruować – Tak, to brzmi głupio, wiem. Chodzi o to, że nie ma powodu, aby zacząć od pustej strony, jeśli chcesz nauczyć się budować ogromną i skomplikowaną stronę. Po prostu załatw sobie czyjąś pracę i zobacz, jak to zrobili, a potem stwórz własny. O wiele łatwiej jest zrozumieć wiele koncepcji internetowych, gdy można je zobaczyć w praktyce, więc nie bój się spojrzeć na wiele różnych przykładów kodu i szablonów.
  2. Użyj standardów internetowych – Jeśli jeszcze nie wiesz, jakie są standardy internetowe, zrób badania i zacznij z nich korzystać już dziś. Zapewni to nie tylko kompatybilność z przeglądarkami, ale także sprawi, że twoje kreacje internetowe będą działały z przyszłymi technologiami online przez wiele lat.
  3. Filmy Pomnóż swoje doświadczenie edukacyjne – Tak, filmy mogą dać ci to, co najlepsze z obu światów, i doskonalić trening webmasterów w wielu przypadkach. Nie dyskontuj za darmo film szkoleniowy dla webmasterów jako narzędzie edukacyjne. Korzystaj z witryn takich jak YouTube i 5 minut. W końcu są za darmo!
  4. Zapytaj o pomoc – Inni bardziej doświadczeni webmasterzy uwielbiają pomagać nowemu facetowi. Nie bój się pytać ludzi, jak zrobili coś na swojej stronie lub odwiedź fora dla webmasterów, aby uzyskać pomoc, której potrzebujesz.
  5. Użyj Edytorów wizualnych – Nauka pisania kodu z notatnika była czymś, czym się chwalić, teraz jest to coś, co się śmieje. Właściwie nauczyłem się HTMLa w notatniku i jedyne, co muszę mu pokazać, to godziny straconego czasu. Chwyć darmowy edytor wizualny, taki jak NVU, a następnie możesz przewijać w tył i w przód, a nawet wyświetlać kod i wyjście jednocześnie, nie ma nic tak potężnego, jak oglądanie tych dwóch oddzielnych ekranów!