„Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo” – Wiadomości

„Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”

Data publikacji 16.10.2019

Zapraszamy przedstawicieli mediów na spotkanie informacyjne poświęcone akcji „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”, która będzie realizowana od 21 października do 15 grudnia br. Działania prowadzone będą we współpracy ze stacjami diagnostycznymi. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na wpływ oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Od 21 października do 15 grudnia 2019 roku, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”, realizowane będą działania, których celem jest zwrócenie uwagi uczestników ruchu na prawidłowe oświetlenie pojazdów, które niewątpliwie ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Udział w tym projekcie zadeklarowały stacje kontroli pojazdów funkcjonujące pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego oraz zrzeszone w Polskiej Izbie Stacji Kontroli Pojazdów.


W dniach 26 października oraz 16 i 23 listopada br., kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić i ustawić światła w swoich pojazdach. Użytkownicy aplikacji „Yanosik” będą mieć dostęp do informacji na temat kampanii oraz wskazana im zostanie najbliższa stacja kontroli pojazdów, biorąca udział w akcji.


21 października o godzinie 10.00 w Katowicach przy ul. Pszczyńskiej 13, na terenie stacji diagnostycznej odbędzie się spotkanie informacyjne dla przedstawicieli mediów, inaugurujące otwarcie kampanii.


Serdecznie zapraszamy przedstawicieli zainteresowanych redakcji. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału w wydarzeniu pod numerem telefonu 798 031 225.

Source by [author_name]