Szukamy zaginionej Moniki KOWALCZYK – Wiadomości

Szukamy zaginionej Moniki KOWALCZYK

Data publikacji 24.06.2021

Policjanci z Rudy Śląskiej prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginioną 28-letnią Moniką Kowalczyk, która wyszedł z domu 22 czerwca 2021 roku i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z informacji jakie posiadają policjanci wynika, że zaginiona może przebywać w Katowicach, Sosnowcu lub Dąbrowie Górniczej. Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną, proszony jest o kontakt z policją.

28-letnia mieszkanka Rudy Śląskiej wyszła z domu 22 czerwca 2021 roku i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodzicami. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, zaginiona może przebywać na terenie Katowic, Sosnowca bądź Dąbrowy Górniczej.


Rysopis zaginionej: około 168 cm wzrostu, normalnej budowy ciała, włosy do ramion koloru ciemnego, naturalnie kręcone.


Ubiór zaginionej: biała koszka z krótkim rękawem (prawdopodobnie z jakimś rysunkowym motywem), niebieskie krótkie spodenki, sandały na nogach. Może mieć przy sobie niebieski plecak.


Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rudzie Śląskiej – telefon 47 854 12 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.Source by [author_name]