Syndicate Your Website Zawartość za pośrednictwem RSS

RSS nie tylko pomoże Ci w dostarczaniu nowych treści dla odwiedzających, ale także pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Za każdym razem, gdy dodasz nowy post, artykuł, informację prasową lub sprzedaż, nie będziesz musiał pisać e-maila wraz z treścią i wysyłać go do subskrybentów.

Powodem jest to, że gdy masz RSS na swojej stronie internetowej, tytuł wraz z krótkim podsumowaniem zostanie wysłany za pośrednictwem Twojego kanału RSS. RSS to nic innego jak technologia znana jako Really Simple Syndication, która zapewnia, że ​​osoby, które subskrybują Twój kanał, otrzymują informacje w czasie rzeczywistym w formie krótkiej wiadomości.

Teraz nie można odczytać RSS jak strony internetowej. Używanym językiem jest XML, więc czytelnicy będą musieli mieć czytnik RSS, przeglądarkę, która może czytać kanały lub być członkiem witryny, która oferuje użytkownikom możliwość pozostania na szczycie swoich ulubionych kanałów w jednym miejscu.

Innym świetnym zastosowaniem RSS dla webmasterów jest to, że dzięki tej technologii mogą również wyświetlać kanał na swojej stronie internetowej i dostarczać świeże treści z całej sieci na temat, który dotyczy ich strony internetowej. Kod jest łatwy do umieszczenia na stronie internetowej i pokaże tytuł i rozmowę wszystkich tematów ze stron internetowych, które webmaster dodał do swojego kanału.

Teraz, gdy odwiedzający wejdą na twoją stronę, nie tylko znajdą nowe informacje, ale będą mogli korzystać z najnowszych wiadomości bezpośrednio na Twojej stronie.

Pamiętaj, że roboty-pająki uwielbiają nowe treści, więc będziesz dawał Google, Yahoo i MSN to, czego chcą. Bogaty tytuł i rozmycie słów kluczowych pomogą Ci zdobyć ranking słów kluczowych i fraz kluczowych, dzięki czemu będziesz mógł znaleźć się bliżej wyników wyszukiwania tych słów.

Korzystanie z RSS to sytuacja korzystna dla wszystkich. Twoi goście uwielbiają świeże treści, uwielbiają być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, lubisz łatwość obsługi, a pająki lubią się pochłaniać wiadomości.

Syndykowanie treści witryny za pomocą RSS jest z pewnością dobrym rozwiązaniem. Uszczęśliwisz wszystkich i poświęcisz trochę czasu na pracę nad innymi projektami. Pamiętaj tylko, aby użyć słów kluczowych w tytule, aby chwycić ruch docelowy, który stanie się subskrybentami.