Regulamin żeglarstwa – przygotuj się przed wyjazdem

Podczas pływania łodzią bardzo ważne jest przestrzeganie przepisów dotyczących żeglugi obowiązujących w kraju, w którym zamierzasz pływać łódką. Kiedy jesteś w Ohio, musisz przestrzegać przepisów dotyczących żeglugi na wodach Ohio, kiedy w Kalifornii, przepisach dotyczących żeglugi w Kalifornii i na przepisach dotyczących żeglugi na Florydzie na Florydzie! Wynika to z faktu, że poszczególne państwa mają własne metody radzenia sobie z różnymi nieszczęściami i problemami z żeglarstwem.

Jednym z najczęstszych przepisów dotyczących żeglugi we wszystkich stanach byłby przepis dotyczący pływania pod wpływem alkoholu i narkotyków. Jest to surowo zabronione, a osoba, która znajdzie złamanie tych przepisów dotyczących żeglugi, otrzyma grzywnę. Dzieci poniżej 12 roku życia generalnie nie mogą pływać, zgodnie z przepisami dotyczącymi żeglugi. Jednak jest to w porządku tylko wtedy, gdy dziecku towarzyszy osoba dorosła, która jest w stanie natychmiast przejąć kontrolę nad łodzią w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek nieszczęśliwego wypadku.

Lekkomyślne działanie łodzi jest ważnym naruszeniem przepisów dotyczących żeglugi. Kiedy mówi się o lekkomyślności, obejmuje to jazdę łodzią z dużą prędkością na zatłoczonych terenach i obsługiwanie jej na kąpieliskach. Te sytuacje przewidują tylko scenariusz śmierci i obrażeń! Dlatego ważne jest, aby przestrzegać wszystkich przepisów dotyczących żeglugi w obszarze, w którym płyniesz. Ma to na celu zapewnienie bezpiecznego środowiska, gdy ty i inne łodzie i pływacy jesteście razem w wodzie.

Jeśli planujesz popływać łodzią w określonym obszarze, zawsze lepiej jest dowiedzieć się o przepisach dotyczących żeglugi na tym obszarze, zanim tam pojedziesz. Możesz kupić książkę o przepisach żeglarskich państwa lub po prostu usiąść w Internecie i zacząć surfować! Po prostu wpisując słowa regulaminu żeglugi, zobaczysz wiele witryn pokazujących, co dokładnie możesz zrobić, a czego nie możesz robić, ciesząc się żeglarstwem!

Aby otrzymać bezpłatną kopię & # 39; Ultimate What to Take Camping List & # 39 ;, odwiedź Niezawodny sprzęt kempingowy

Sam Jordan