Pożegnanie I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Dąbrowie Górniczej – Wiadomości

Pożegnanie I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Dąbrowie Górniczej

Data publikacji 25.02.2021

Dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej odbyła się uroczystość pożegnania I Zastępcy Komendanta mł. insp. dr Piotra Uwijały. Po 2-letniej służbie na kierowniczym stanowisku w dąbrowskim garnizonie policji, komendant awansuje do jaworzańskiej jednostki.

I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Dąbrowie Górniczej mł. insp. dr Piotr Uwijała żegnany był przez Komendanta Miejskiego insp. Artura Kilimka, policjantów dąbrowskiego garnizonu, pracowników cywilnych Policji oraz przedstawicieli związków zawodowych. Mł. insp. dr Piotr Uwijała od dnia 18 marca 2019 roku pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Dąbrowie Górniczej. Od tego czasu nadzorował pracę policjantów pionu kryminalnego. Dzisiaj na spotkaniu z kadrą kierowniczą i policjantami, mł. insp. dr Piotr Uwijała pożegnał się z dąbrowskim garnizonem i podziękował za wspólną służbę.


W imieniu Komendanta Miejskiego Policji w Dąbrowie Górniczej insp. Artura Klimka, wszystkich policjantów i pracowników cywilnych dąbrowskiego garnizonu dziękujemy za dobrą współpracę i życzymy dalszych sukcesów w nowej jednostce policji !
Source by [author_name]