Poszukujemy świadków – jazda skuterem ,,pod prąd” – Wiadomości

Poszukujemy świadków – jazda skuterem ,,pod prąd”

Data publikacji 23.10.2020

Dąbrowscy śledczy poszukują świadków zdarzenia drogowego z dnia 06.10.2020 roku około godziny 18.30, gdzie kierujący skuterem jechał ,,pod prąd” trasą S1 w kierunku Cieszyna. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt.

W dniu 06.10.2020 roku policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej, zatrzymali mieszkańca naszego miasta, który to w Ząbkowicach na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Gospodarczej na skuterze rozpoczął ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości. Kierowca jednośladu jechał całą szerokością ulicy Armi Krajowej i wjeżdżał na chodnik, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Następnie mężczyzna chcąc uciec wyjechał na drogę ekspresową S1 i kilka kilometrów pod prąd w kierunku Cieszyna uciekał by dostać się do centrum naszego miasta, zmuszając jednocześnie kierujących do gwałtownego hamowania i zjeżdżania z drogi. Mężczyzna stworzył realne niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym. Wszystkich naocznych świadków tego zdarzenia, kierujących, osoby będące w posiadaniu jakichkolwiek nagrań z rejestratorów jazdy, które mogłyby pomóc w sprawie prosimy o kontakt z każdą jednostką Policji.


Wszystkie osoby poszkodowane oraz świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej (tel. 47 85 222 55 ) lub bezpośrednio z prowadzącym postępowanie (tel. 47 85 222 37).


 
Source by [author_name]