Poszukujemy sprawcy kradzieży paliwa – Komunikaty

Poszukujemy sprawcy kradzieży paliwa

Data publikacji 19.11.2019

Policjanci ze Szczekocin ponownie proszą o pomoc w identyfikacji osoby podejrzanej o kradzież paliwa. Tym razem złodziej przyjechał na stację paliw w Bonowicach białym furgonem marki Renault Master. Wizerunek złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto go rozpoznaje proszony jest o pilny kontakt tel. 32 6738 255. Informacje można przekazać także na adres e-mail:szczekociny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!

 
 


Do kradzieży doszło 13 listopada br. o godz 2.40 na stacji paliw w miejscowości Bonowice. Złodziej przyjechał białym furgonem marki Renault Master. Do samochodu przypiął skradzione w Częstochowie tablice rejestracyjne. Niestety, numerów rejestracyjnych z naklejki nie można odczytać. Sprawca zatankował prawie 300 litrów oleju napędowego i odjechał nie płacąc rachunku. Poniżej publikujemy film, na którym został zarejestrowany pojazd i wizerunek sprawcy.


Każdy, kto rozpoznaje sprawcę lub pojazd którym przyjechał, proszony jest o kontakt telefoniczny z policjantami ze Szczekocin tel. (34) 34 59 510 lub tel. (32) 67 38 255. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: szczekociny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas” zamieszczony na naszej stronie internetowej.


W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!


 


Zobacz także poprzedni film z kradzieży na stacji paliw w Bonowicach – link


 


Ładowanie odtwarzacza…


Source by [author_name]