Porady randkowe – jak grać trudno dostać

Istnieje wiele zainteresowań i dyskusji na temat tego, jak ciężko grać, zanim zacznie się związek. Właściwie trudna gra nie jest aż tak trudna. Kobieta może grać ciężko, aby po prostu nie dać drugiemu jednoznacznemu wskazaniu, że jest nim zainteresowana.

Pozwólcie, że wymienię tylko kilka sposobów, w jakie kobieta może grać ciężko, aby uzyskać:

1. Nie oddzwaniaj natychmiast. Jest to jedna z najczęstszych technik, które kobieta będzie stosować na mężczyznę. Kiedy facet dostanie numer telefonu kobiety, będzie miał skłonność do pośpiechu i zadzwonienia do niej już następnego dnia. Ale zwykle spowoduje to, że kobieta będzie zwracać swoje połączenia dopiero po kilku dniach lub nawet w ogóle nie wracać!

2. Traktuj go losowo. Zdarzają się przypadki, w których człowiekowi udaje się wejść na chwilę w bliską relację z kobietą, ale po pewnym czasie odwraca się od niego zimnym ramieniem. To sprawi, że będzie się zastanawiał, dlaczego, czy nie jesteś już nim zainteresowany, czy po prostu grasz z nim trudno?

3. Nie dawaj mu wyraźnego „Tak” lub „Nie”. Po kilku chwilach gonienia kobiety, facet rzuci pytanie, jeśli zobaczy, że wszystko idzie dobrze. Ale jeśli chcesz grać z nim ciężko, możesz mu podać kilka wskazówek. Nie dawaj mu ostatecznej odpowiedzi. Jednym z typowych przykładów jest prośba, aby poczekał X dni, zanim powiesz mu odpowiedź.

Trudna gra jest zdecydowanie świetnym sposobem na rozpoczęcie związku. Ale pamiętaj, żeby nie przesadzać, bo możesz podawać złe wskazówki chłopcom, a my nie będziemy czekać na ciebie na zawsze.