Koniec Wszystko Przewodnik do afiliowania marketingu i zarabiania pieniędzy online dla przyszłych webmasterów Clickbank

Po pierwsze, wiedz, że ten artykuł nie jest wyczerpującym przewodnikiem "Witamy w marketingu afiliacyjnym". Nie poświęcam dużo czasu na zapoznanie się z podstawami, ale zwrócę uwagę na faktyczne metody potrzebne do zarabiania pieniędzy – przy odrobinie odpowiedniego tła, które pomogą ci zrozumieć przyczyny tych metod. Ci początkujący uznają te informacje za nieocenione i stymulujące. Praktycy marketingu uznają te informacje za dokładne i odświeżające, a jednocześnie odkryją nowe zadziwiające pomysły, które można wykorzystać w codziennych działaniach. A więc kontynuujmy.

Prawie każdy, kto zarabia pieniądze w Internecie (nawet milionerzy) robi to poprzez marketing partnerski. Marketing partnerski to sposób na promowanie firm internetowych, w których partner jest wynagradzany za każdego odwiedzającego, subskrybenta, klienta i / lub sprzedaż uzyskaną dzięki jego / jej wysiłkom. Rekompensatę lub prowizję można uzyskać na podstawie określonej wartości dla każdego wyświetlenia (CPM), kliknięcia (Pay-per-click), rejestrującego lub nowego klienta (Pay-per-lead) lub (Cost-per-Acquisition / CPA), sprzedaży (zwykle procent, płatna sprzedaż lub udział w przychodach) lub dowolna ich kombinacja.

W bardzo krótkim języku angielskim; Istnieją dosłownie setki tysięcy programów partnerskich w Internecie, zawierających dziesiątki milionów produktów, od prenumeraty czasopism po ubezpieczenia na życie i wszelkie możliwe rzeczy pomiędzy nimi. Partner jest zasadniczo sprzedawcą, którego zadaniem jest wysyłanie ludzi na stronę handlowca. Po dokonaniu określonego "działania" lub sprzedaży, podmiotowi stowarzyszonemu wypłacana jest prowizja. To tak samo, jak bycie sprzedawcą w handlu detalicznym, tylko online. Nauczę Cię więcej o faktycznym stosowaniu marketingu afiliacyjnego w dalszej części tego rozdziału.

Modele kompensacyjne

Inną ważną cechą programu afiliacyjnego jest jego & # 39; model kompensacyjny. Może to mieć wpływ na to, do których reklamodawców zdecydujesz się dołączyć i jak je promujesz. To z pewnością wpłynie na to, ile pieniędzy zarobisz. Oto zestawienie różnych modeli wynagrodzeń, z których korzystają reklamodawcy stowarzyszeni.

Płatność za wyświetlenie (PPI) / Koszt za tysiąc (CPM)

Koszt na milę (mil / mille / M = łacina / rzym na tysiąc) wyświetleń. Wydawca otrzymuje od reklamodawcy x.xx kwoty pieniędzy za każde 1000 wyświetleń (wyświetleń / wyświetleń) reklamy. Reklama może być tekstem, multimediami, ale w większości przypadków reklama jest banerem wyświetlanym u góry lub z boku strony internetowej.

Pay-per-click (PPC) / Cost-per-click (CPC)

Cena za kliknięcie. Reklamodawca płaci wydawcy X.XX kwoty pieniędzy za każdym razem, gdy użytkownik (potencjalny potencjalny klient) klika reklamę reklamodawcy; nie ma znaczenia (dla rekompensaty) częstotliwości wyświetlania reklamy. Prowizja naliczana jest dopiero po kliknięciu reklamy. Model PPC jest używany przez Google AdWords, Miva i innych dostawców. Są to reklamy wyświetlane obok wyników wyszukiwania i wiele stron internetowych.

Opłata za licencję (PPL) / Koszt za działanie / nabycie (CPA) / Koszt za licencję CPL)

Koszt za działanie (CPA). Koszt za doprowadzenie (CPL). Reklamodawca płaci wydawcy X.XX za prowizję za każdego odwiedzającego, który został zgłoszony przez wydawcę reklamodawcy (stronę internetową) i wykonuje żądane działanie, takie jak wypełnienie formularza, utworzenie konta lub zapisanie się do biuletynu. Ten model wynagradzania jest bardzo popularny w przypadku usług internetowych świadczonych przez dostawców usług internetowych, dostawców telefonów komórkowych, banków (pożyczki, kredyty hipoteczne, karty kredytowe) i usług subskrypcyjnych.

Płatność za sprzedaż (PPS) / Koszt za sprzedaż (CPS)

Koszt na sprzedaż (CPS). Reklamodawca płaci wydawcy procent (%) kwoty zamówienia (sprzedaży), która została utworzona przez klienta, któremu polecił wydawca. Model ten jest zdecydowanie najczęstszym modelem wynagradzania stosowanym przez sprzedawców internetowych, którzy mają program partnerski. Ta forma rekompensaty jest również określana jako dzielenie przychodów.

Pay-per-call (skrót nie istnieje)

To jest nowy model wynagradzania. Nie ma jeszcze oficjalnego skrótu. Reklamodawca płaci wydawcom prowizję w wysokości X X.XX za połączenia telefoniczne otrzymane od potencjalnych klientów w odpowiedzi na konkretne wydawcy. ogłoszenie. Nowo opracowana technologia śledzenia połączeń pozwala utworzyć pomost między reklamami online i offline. Reklama typu płać za połączenie jest wciąż nowa i dopiero się rozwija.

Wybór modelu:

Jak widać, istnieją różne wady i zalety różnych modeli wynagrodzeń. To może (i powinno) być przyzwoite w wyborze programu partnerskiego do przyłączenia się, ale w dużej mierze zależy od tego, co promujesz i jak zdecydujesz się go promować. Na przykład płatny program ankiet Survey Adventure wypłaca wyjątkowo wysoką cenę 4,50 USD za podwójną opt-in lead (CPA). Akcja; Rejestracja w firmie jest bezpłatna, więc oczywiście program bardzo dobrze się przetwarza, ale musisz dostarczyć wiele potencjalnych klientów, aby zarobić znaczną ilość pieniędzy. Prawdziwe pieniądze są w programach płatności za sprzedaż (PPS). Jeśli masz dobry produkt i rozsądny plan marketingowy, pieniądze przyjdą.

Affiliate Marketing & You

Jest wiele innych aspektów, faktów, porad i informacji, którymi mógłbym się z wami podzielić na temat marketingu afiliacyjnego, ale nie chcemy zbytnio się w to angażować. Tak więc krótko omówię kilka tematów, które szybko odnoszą się do tego, co moim zdaniem naprawdę będziecie musieli wiedzieć i co będziecie stosować w swoich przedsięwzięciach związanych z zarabianiem pieniędzy.

Web 2.0

Powstanie blogów, interaktywnych społeczności internetowych, katalogów artykułów, prostych stron internetowych i innych nowych technologii, które tworzą nową wersję Web 2.0. Te nowe technologie mają bardzo duży wpływ na świat marketingu afiliacyjnego. Stworzenie obecności online, która zajęła miesiące, a także wielu wyszkolonych profesjonalistów. W dzisiejszych czasach jest całkiem możliwe, że nowi gracze (samodzielnie) "zakładają sklep" dosłownie w ciągu jednej nocy i mają bardzo niewielkie doświadczenie. Ponadto nowe media pozwalają sprzedawcom zbliżyć się do swoich partnerów i poprawić komunikację między sobą. Oznacza to, że możesz być na najlepszej drodze do zostania super partnerem, gdy tylko skończysz ten przewodnik!

Sortowanie według znaków towarowych / SEO

Partnerzy byli jednymi z pierwszych, którzy przyjęli reklamę Pay-per-click przy pierwszych wyszukiwarkach PPC. W 2000 roku Google uruchomił usługę PPC AdWords, która jest odpowiedzialna za szerokie zastosowanie i akceptację PPC jako kanału reklamowego. Od tego czasu duża liczba reklamodawców dostosowała warunki programu partnerskiego, aby uniemożliwić podmiotom stowarzyszonym składanie ofert na tego typu słowa kluczowe. Chociaż nie wejdziemy do PPC Marketing, musimy zrozumieć, że niektóre znaki towarowe, takie jak termin "eBay" są z tego powodu mocno ograniczone.

Jednym z obszarów, który nie został dotknięty nowymi ograniczeniami, jest SEO lub "Search Engine Optimization". Później nauczę cię, jak tworzyć profile, które oszukują Google i inne wyszukiwarki w indeksowaniu ich jako odpowiednich stron internetowych i umieszczaniu ich w najlepszych wynikach wyszukiwania. Zarejestruj się w AdWords i Miva. Pokażę, jak korzystać z nich później w przewodniku.

Dlaczego Affiliate Marketing

Affiliate Marketing jest napędzany przez przedsiębiorców, którzy pracują w czołówce marketingu internetowego. Partnerzy są pierwszymi, którzy wykorzystują nowe, wschodzące trendy i technologie, w których ustaleni reklamodawcy nie odważą się być aktywni. Partnerzy podejmują ryzyko, a "próba i błąd" to prawdopodobnie najlepszy sposób na opisanie działania partnerów marketingowych. Jest to również jeden z powodów, dla których większość firm stowarzyszonych zawodzi i poddaje się zanim "zrobią to" i staną się "superpartnerami", którzy generują 10 000 USD i więcej w prowizji (nie sprzedaży) miesięcznie.

Nie zdobędziesz prawa do nazwania się marketingiem afiliacyjnym na noc. Będziesz musiał (stosunkowo) ciężko pracować i innowacyjnie, aby uzyskać tego rodzaju pieniądze, które chcesz, ale wiedz, że jeśli to zrobisz, nagrody są bardzo duże i możesz je wziąć. Nigdy się nie poddawaj!

Sieci afiliacyjne

Bardzo niewielu wydawców obsługuje swoje programy partnerskie w domu. Większość programów partnerskich jest tworzona i zarządzana przez duże sieci afiliacyjne. Większość moich programów partnerskich jest tworzona i utrzymywana przez sieć partnerską ClickBank, która jest największą siecią afiliacyjną w Internecie. Niektóre sieci nie mają kryteriów kwalifikacji, ale większość robi.

Większość tego przewodnika online skupi się na strategiach marketingowych dla oddziałów ClickBank, ale tutaj znajduje się krótka lista najlepszych sieci afiliacyjnych, do których należą wszyscy specjaliści i do których należy się zwrócić.

Sieci afiliacyjne "Big 4"

ClickBank łączy ponad sto tysięcy oddziałów z tysiącami sprzedawców produktów informacyjnych oferujących ogromną gamę produktów do pobrania, głównie e-booków. Ponieważ akceptacja kupców jest tania i łatwa, jakość dostarczanych produktów może się różnić. ClickBank to także świetne miejsce do wyszukiwania niewykorzystanych nisz.

Commission Junction (lub "CJ") to kolejna bardzo popularna sieć afiliacyjna. CJ zrzesza współpracowników i sprzedawców produktów, ale oferuje także produkty fizyczne do promowania swoim partnerom. CJ ma wiele dużych marek na swojej stronie i jest bardzo dobrze ugruntowany. Rejestracja jest darmowa, ale większość sprzedawców wybiera, kto je reprezentuje.

LinkShare oferuje ponad 600 sprzedawców. Znajdziesz tu głównie duże nazwiska i dobrze znane firmy, takie jak Wal-Mart, Foot Locker i Apple iTunes. Handlarze są reprezentowani w sposób selektywny!

Performics to wysoce profesjonalna strona z bardzo znanymi markami. Performics & # 39; klientami są: Orchard Bank, Office Max, Activa Sports, Barnes & Noble, Fossil i ponad 200 innych wielkich i dużych reklamodawców. Performics jest własnością DoubleClick. Armatury nie muszą mieć zastosowania, ale mogą spróbować.

Zarabianie przez sieci

Większość sieci partnerskich wymaga osiągnięcia "progu płatności", zanim wypuszczą twoją pierwszą płatność. Mimo że kwota zazwyczaj różni się w zależności od sieci, dokładnie to, w jaki sposób płacą, jest właściwym wyborem. Twoje trzy dostępne opcje to: Sprawdź pocztą, przelewem bezpośrednim i PayPal. Nie lubię czekać na czeki, więc ustawiam większość moich rachunków, aby bezpośrednio wpłacać depozyt. Możesz ustawić swoje konta partnerskie, aby zdeponować swoje zarobki bezpośrednio na karcie. Pozwala to zaoszczędzić tydzień czasu dostawy na czekach i dwa tygodnie oczekiwania na sprawdzenie stanu poza stanem.

PayPal to także świetna opcja, ale nie wszystkie sieci partnerskie oferują płatności za pośrednictwem PayPal. Działa dokładnie tak samo, jak bezpośredni depozyt. Po prostu sprawdź swoje konto w dniu wypłaty, aby znaleźć tam pieniądze. Możesz również założyć konto handlowe (biznesowe) tak jak ja, abyś mógł otrzymać kartę debetową PayPal. Znowu działa jak bank. Co dziwne, kiedy ubiegałam się o kartę, zainteresowanie, że jestem (i wciąż do dziś) uczę się na moich pieniądzach, było wyższe niż jakikolwiek bank, o którym kiedykolwiek słyszałem. Prawie na górze z płytami CD, ale to już inna historia.

Lubię tak konfigurować swoje finanse, aby zawsze otrzymywać zarobki od podmiotów stowarzyszonych od innych dochodów, które kojarzy mi się z normalnymi rachunkami bankowymi. Poza tym, gdy wujek Sam pyta mnie o moje dochody na koniec roku, nie muszę się martwić o to, że będę zbierać paystuby i tym podobne. Mogę wydrukować historię konta dla dwóch kont. Naprawdę, to, jak zarabiasz, zależy od ciebie, ale o ile wiem, szybkie i bezpłatne jest zawsze lepsze.

ClickBank i CJ

ClickBank łączy ponad sto tysięcy oddziałów z tysiącami sprzedawców produktów informacyjnych oferujących ogromną gamę produktów do pobrania, głównie elektronicznych książek elektronicznych. Ponieważ akceptacja kupców jest tania i łatwa, jakość dostarczanych produktów może się różnić. ClickBank to także świetne miejsce do wyszukiwania niewykorzystanych nisz.

Dlaczego ClickBank

Jeśli zastanawiasz się, czym jest "produkt informacyjny", masz go teraz w rękach (lub na wyciągnięcie ręki). Produkty informacyjne to e-booki, samouczki wideo, telekonferencje audio, oprogramowanie itp. – w zasadzie wszystko, co ma formę cyfrową.

Aby to było proste; Pierwszą rzeczą, którą zrobisz, jest zarejestrowanie się w ClickBank, zdobycie bezpłatnego konta partnerskiego i poszukiwanie produktów, które chcesz promować. Ilekroć otrzymasz sprzedaż, twoje konto zostanie zasilone prowizją partnerską, a czeki będą przetwarzane co dwa tygodnie (po przekroczeniu minimalnego minimalnego progu sprzedaży).

Powodem, dla którego ClickBank jest tak popularny, są duże obowiązki. Ponieważ ClickBank specjalizuje się w produktach informacyjnych, koszty dostawcy produktu są maleńkie, a duże zadania są przekazywane partnerom – często aż 50-75%. W większości przypadków dużo łatwiej jest zarabiać dużo pieniędzy w Internecie, ucząc się 50% sprzedaży niż 5% jednego (co otrzymasz z wieloma produktami w innych sieciach, takich jak Commission Junction i LinkShare). Z tych powodów większość tego przewodnika skupi się na strategiach dla oddziałów ClickBank.

Rynek ClickBank

Jedną z części ClickBank, którą często odwiedzasz jako marketer, jest rynek ClickBank. Rynek ClickBank zawiera listę produktów, które są obecnie sprzedawane przez wydawców. Po znalezieniu produktu, który chcesz promować, wystarczy wpisać nazwę ClickBank, aby otrzymać link do hiperłącza. Pozwoli to śledzić sprzedaż.

Szukając produktu do promowania, oprzesz swoją decyzję na wynikach swoich kryteriów rynku docelowego. Możesz na przykład kliknąć "pieniądze i zatrudnienie" i wyszukać "Make Money Online", w którym znajdziesz zbyt wiele wyników do zliczenia, ale oczywiście możesz zawęzić to do swojego rynku docelowego, ponieważ jest bardziej szczegółowy. Wyszukaj coś typu "Początkujący affiliate marketing". Gdy masz listę potencjalnych produktów, będziesz szukał produktów według następujących ważnych czynników:

$ / Sprzedaż: Kwota pieniędzy (minus zwroty), które firmy stowarzyszone zarabiały na sprzedaż w przeszłości.

% / Sprzedaż: Procent zysku, który jest wypłacany oddziałom na sprzedaż. Większość sprzedawców produktów w ClickBanku płaci 25% do 50%. Większość sprzedawców, którzy chcą sprzedać dużo swoich produktów, płaci 75%, niezależnie od jakości i innych czynników.

% Referred: Procent sprzedaży produktów generowanych przez podmioty stowarzyszone, a nie przez własne promocje.

Gravity: Grawitacja w skrócie przedstawia popularność produktu – (wielkość sprzedaży partnerskiej została dokonana w ostatnim czasie). Tylko dlatego, że produkt może być bardziej popularny niż inne, nie musi oznaczać, że produkt zarabia więcej pieniędzy na swoich oddziałach.

Produkty są uporządkowane według popularności. Możesz również przejrzeć powyższe czynniki, więc możesz kliknąć tytuł produktu, aby zobaczyć "stronę wysokości". Możesz znaleźć coś, co lubisz i zdecydować się na promowanie go jako partnera.

Co sprzedawać

Jest wielu "guru", którzy powiedzą ci, jak promować najpopularniejsze produkty w ClickBank, ale prawdą jest, że nie ma ich zbyt wielu. Opowiedzą o AdWords, pisaniu artykułów i oszukiwaniu ludzi do kupowania najdroższych produktów, które możesz znaleźć. Wszystko to będzie kosztować sporo pieniędzy, aby zacząć. Sam system AdWords kosztuje teraz fortunę, aby "zagrać".

Oto, co muszę zrobić. Nie próbuj wchodzić na ClickBank i znajduj najlepiej sprzedające się produkty do promocji. Znajdź coś, co spodoba się Twojemu rynkowi docelowemu. Uwierz mi, kiedy ci powiem, że możesz znaleźć produkty na ClickBanku związane z czymkolwiek i wszystkim, a wszystkie oferują swoim partnerom wielkie obowiązki.

Doskonałym przykładem może być nisza gracza World of Warcraft. Ta gra musi być najbardziej masywną grą wieloosobową na świecie i jedną z najpopularniejszych. Osobiście; Myślę, że to jest dla maniaków, ale wielu moich znajomych z college'u lubi grać, ahem, "żyjąc".

Kiedy przeszukujesz ClickBank dla "Warcraft", znajdziesz sporo dobrych produktów i około czterech, które uważam za "świetne". (Aktualizacja: to, co było "kilkoma" produktami, to teraz kilka stron z nich. Te rzeczy muszą być sprzedawane.) Kiedy wyszukujesz Google "Warcraft", otrzymujesz 10,610,000 wyników. W popularnej sieci społecznościowej Myspace jest ponad 3124 grup Warcraft, a najlepsza grupa zawiera 40 000 członków.

To pokazuje, że przy minimalnej ilości badań w niszę za pomocą ClickBank, nie możesz popełnić błędu. Dosłownie chciałem ocalić tę niszę i zastosować inny przykład, ale wtedy zacząłem czuć się chciwym i chcę, aby ta metoda marketingu działała dla ciebie. Tak więc, jeśli jesteś pierwszym czytającym ten przewodnik, już masz przewagę, ale nie zdziw się, że wkrótce znajdziesz tę niszę.

Węzeł Komisji

Commission Junction (lub "CJ") to kolejna bardzo popularna sieć afiliacyjna. CJ zrzesza partnerów i sprzedawców produktów, ale oferuje również usługi i produkty fizyczne dla swoich oddziałów do promowania. CJ ma wiele dużych marek na swojej stronie i jest bardzo dobrze ugruntowany. Rejestracja w sieci jest darmowa, ale większość sprzedawców wybiera, kto je reprezentuje. Najczęściej strona ze znacznym ukierunkowanym ruchem jest wymagana przez dostawców.

Zamiast "rynku", Commission Junction organizuje swoich reklamodawców na "liście reklamodawców" i możesz promować reklamodawców dopiero po tym, jak zostaniesz zatwierdzony jako jeden z ich "wydawców", co CJ nazywa swoimi partnerami. Poniżej znajduje się lista płatnych reklamodawców ankiet, z którymi pracuję. Zauważ, jak jest kolumna "akceptowana data"? To pokazuje, że z biegiem czasu rozwijam swoje relacje biznesowe.

Zarobki sieciowe: które są podobne do funkcji $ / sprzedaży ClickBanku i stanowią kwotę pieniędzy (minus zwroty), które firmy stowarzyszone zarabiały na sprzedaży w przeszłości.

$ / Działanie: Podobnie jak w przypadku ClickBank, wiele produktów na CJ oferuje procent lub kwotę w dolarach, którą zarabiasz za sprzedaż produktu, ale za pomocą CJ możesz również sortować według kwoty uzyskanej za lead i click (CPC i CPA).

EPC: Commission Junction ma również kilka różnych sposobów reprezentowania popularności reklamodawcy. Najważniejsze z nich można uzyskać, wyświetlając wskaźnik "EPC" lub "zarobek za kliknięcie", który jest reprezentowany przez średnią kwotę zarobków na 100 kliknięć. Tak więc 7-dniowa EPC wynosząca 24,69, co jest przypadkiem Greenfield Online, oznacza, że ​​w ciągu ostatnich 7 dni spośród 8,9 z ostatnich 100 odwiedzających stronę, zarejestrowali się w Greenfield, a podmioty stowarzyszone polecają pieniądze. To może nie brzmieć "świetnie", ale w świecie marketingu afiliacyjnego wszystko jest w porządku.

Co sprzedawać

Prawie wszyscy reklamodawcy, z którymi pracuję za pośrednictwem usługi Commission Junction, stosują model rekompensaty CPA. Jednym z najbardziej popularnych rynków zarówno na Commission Junction, jak i wśród internautów są obecnie płatne ankiety. Ponieważ CJ oferuje opcję CPA, wiele firm badawczych zarejestrowało się z nimi.

Commission Junction ma jedne z najlepszych konwersji, aby dołączyć do programów CPA w sieci, takich jak płatny program ankiet Survey Adventure. Wynosi wyjątkowo wysoką wartość 4,50 USD za lead (CPA). Ponownie jest to program o dużej konwersji, ponieważ rejestracja w firmie jest bezpłatna. Może się wydawać, że 4,50 $ nie jest bardzo wysoką wypłatą. To prawda w pewnym stopniu. Być może będziesz musiał wysłać duży ruch do tej firmy, aby uzyskać świetne wyniki. Dzięki CPA pożądana akcja, którą chcesz wykonać dla odwiedzających, jest dla nich darmowa, więc zyski powinny nadejść szybko.

Ale pamiętaj o swoim rynku docelowym

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że zarobki sieciowe powinny decydować o tym, co będziesz promować, ale zapewniam cię, że tak nie jest. Twój rynek docelowy powinien zawsze być czynnikiem decydującym o tym, co postanowisz promować. Ponieważ płatne ankiety są tak popularne wśród studentów, takie programy bardzo dobrze się konwertują.

Po raz kolejny, naprawdę trzeba zrobić tylko trochę badań, aby dowiedzieć się, co najbardziej spodoba się na rynku docelowym.

Dla początkujących: łatwy sposób na angażowanie się w marketing afiliacyjny

Nie zamierzam wdawać się w to na głębokim poziomie. Po prostu to powiem; i lepiej to zapamiętaj. Najlepszym sposobem na zarabianie pieniędzy na sprzedaży DOWOLNEGO produktu lub usługi innej osoby jest jej wcześniejsza sprzedaż, a najlepszym sposobem na zrobienie tego w internecie jest utworzenie prostej witryny internetowej, która może składać się z nie więcej niż strony przedsprzedaży. . Jest to prawdopodobnie najprostsza i najskuteczniejsza strona w każdym arsenale webmasterów. Często w formacie "przeglądu produktu", który stał się szalenie popularny od czasu wydania wielu krótkich i słodkich książek elektronicznych. Strona przedsprzedaż może często przyjmować wiele innych formatów, takich jak referencje klientów, anty-przekręty i strona bazy danych programów, aby wymienić tylko kilka. W końcu wszystkie są po prostu zwiastunami produktu lub produktów, które są tak skuteczne, że użytkownik nie może doczekać się zakupu produktu (produktów), który promujesz. Nie twierdzę, że jest to jedyna metoda sprzedaży, tylko najbardziej skuteczna dla ciebie.

Teraz wielu "guru" chciałoby wziąć udział w kluczowych komponentach skutecznej strony sprzedażowej, ale metody i teorie przedsprzedażowe były dłuższe niż komputery. To tylko kwestia zwrócenia ich uwagi potencjalnych webmasterów, ucząc ich, jak łatwo je wdrożyć, a więc są to kluczowe elementy skutecznej strony internetowej:

Atrybuty udanej strony internetowej

Give Visitors Hope: Każdego dnia ludzie kupują rzeczy. Jeśli to, co kupują, nie ma na celu po prostu utrzymania ich przy życiu, takie jak żywność, produkt, który kupują, ma w jakiś sposób poprawić ich życie. Mają nadzieję, że kupienie "następnej najlepszej rzeczy" doprowadzi ich do "następnego najlepszego etapu" w ich życiu. Weźmy na przykład. Czytasz to w nadziei, że możesz zastosować metody, które ci pokazuję, aby zarabiać pieniądze w Internecie; a te pieniądze nadmiernie poprawią twoje życie. To szokujące: dlaczego myślisz, że to napisałem? Ponieważ chcę zarabiać pieniądze i zbudować sobie markę, pomagając innym zarabiać w Internecie, a następnie poprawić swoje życie.

Znalazłem produkty informacyjne "jak zarabiać pieniądze", aby były najlepiej sprzedające się w Internecie, ale jest wiele produktów, do których można się z tym zgodzić. Nawet w niezbyt żywym sensie. Niedawno zobaczyłem ofertę, w której użytkownicy mogą "pobrać szeroką gamę multimediów i gier gotowych do grania na iPhone" i sprzedawać jak szaleni. Nie dbam o "zablokowany" iPhone lub Apple, ale to rzecz szalenie popularna wśród techników i osób poszukujących statusu. Tak czy inaczej, ci ludzie mają nadzieję, że ten produkt da im rozrywkę w drodze, co usprawni ich dojazdy do pracy lub w jakikolwiek inny sposób, ich życie. Kiedy utworzysz swoją stronę przedsprzedażną, będziesz żywić się tą potrzebą nadziei. Jeśli zdecydujesz się na podejście do oceny produktu, powiedz odwiedzającym, że "twój" produkt jest o wiele lepszy od innych. Jeśli pójdziesz z formatem referencji klienta; (co proponuję, jeśli zdecydujesz się wprowadzić na rynek ProfilesToProfits), powiedz im, jak ten produkt zmienił Twoje życie i jak zrobi to samo dla nich.

Twórz naglący: Z mojego doświadczenia, zarówno osobistego, jak i zawodowego, przeciętna przeglądarka internetowa skupia uwagę złotej rybki. Aby zwalczyć ten problem, świetna strona przedsprzedażna musi sprawić, że gość będzie miał pilną potrzebę. Niech będzie wiadomo, że z jakiegokolwiek powodu odwiedzający musi pozostać na twojej stronie, przeczytać całą rzecz, a kiedy skończą, muszą kupić twój produkt, ponieważ jeśli nie, to tracą jedną rzecz, która może mieć zmienił ich życie na zawsze. Widziałeś to? Właśnie związałem się w tym pilnością z pierwszym elementem udanej strony przedsprzedażowej i robiąc to; Oboje stworzyłem więcej nadziei i bardziej efektywnego poczucia pilności.

Wiele osób próbuje to zrobić, umieszczając terminy rabatu na swoich produktach. "Kupuj w ciągu najbliższych dziesięciu minut i bla bla …" to pochodzi od sugerowanych "profesjonalistów" i "guru". Kliknij przycisk Wstecz, a następnie przycisk Dalej, aby zobaczyć ten sam termin. Ludzie widzą to przez te dni. Jest treścią, która tworzy naglącą potrzebę. Jest to sposób, w jaki prezentujesz swój produkt i sposób, w jaki grasz na wielu czynnikach skutecznej strony przedsprzedażnej. Po raz kolejny musisz stworzyć wrażenie, że muszą kupić twój produkt, ponieważ jeśli nie, tracą na jednej rzeczy, która mogła zmienić ich życie na zawsze.

Bądź autorytetem: Wygląd jest wszystkim. Niezależnie od tego, czy wiesz coś o swoim produkcie, czy nie, musisz stawić się odwiedzającemu jako najbardziej poinformowana, wykształcona i godna zaufania osoba, odnosząca się do tego produktu na powierzchni ziemi. NIGDY nie sprzedasz produktu za pomocą formatu strony przedsprzedażnej, jeśli użytkownik uzna, że ​​nie wiesz o czym mówisz. Zapoznaj się z produktem, sam używaj tego produktu. Zmień się w jedną osobę, z którą możesz porozmawiać o tym produkcie. Jeśli to za dużo pracy, znajdź kogoś, kto wie, co kupiłeś i zapłać, aby pomóc ci wyglądać jak ekspert. Nie mogę tego wystarczająco podkreślić. To może być najważniejszy element układanki strony przedsprzedażnej. Jeśli gość uważa, że ​​jesteś i idiota lub nie wiesz, o czym mówisz, nie kupią od ciebie, chyba że są idiotami!

Opcjonalne komponenty

Pierwsze trzy elementy skutecznej strony / witryny sprzedaży nie są opcjonalne. Jeśli zdecydujesz się na zbudowanie strony internetowej i nie uwzględnisz tych składników, nie będziesz online. Nie zdasz. Poniżej znajduje się kilka opcjonalnych komponentów, które możesz dodać do swojej witryny. Czasami te komponenty będą działać dla ciebie, innym razem nie będą, więc zastanów się, czy wdrożenie ich przyniesie absolutną korzyść twojej sprawie lub zrani ją.

Pojawia się Bezstronność: jest to najskuteczniejszy sposób uzyskania zaufania użytkownika, który jest drugi po tym, jak jest autorytetem w danym temacie. Przez większość czasu pojawianie się bezstronności jest taktyką stosowaną przez strony baz danych. Pamiętam stronę, do której się udałem, kiedy po raz pierwszy zainteresowałem się marketingiem partnerskim (miałem 16 lat). Była to baza danych produktów do sprzedaży online. W tamtym czasie wyglądało to jak baza danych. Później odkryłem, że prawie wszystkie wymienione programy były programami marketingu wielopoziomowego, co oznacza, że ​​jeśli zarejestrowałem się w jednym z programów na tej stronie i dokonałem sprzedaży, właściciel strony zarabiałby jak dobrze. Nie, nie ma w tym nic złego. MLM jest daleka od oszustwa, jak wielu lubi oszczerstwa. Ci, którzy nadają mu złe imię, po prostu to wkurzają.

Powrót do punktu; Jeśli odwiedzający wejdzie na Twoją stronę i stanie się pod wrażeniem, że "po prostu chcesz pomóc", jest o wiele bardziej prawdopodobne, że kupi od ciebie, niż gdybyś miał skoki sprzedaży na każdym kroku. Przejrzyj produkt lub produkty. Skonfiguruj bazę danych produktów. Pomóż ludziom uniknąć oszustw internetowych (więcej na ten temat przeczytasz dalej). Rób wszystko, co musisz, aby wyglądało na to, że jesteś ich pomocnym przyjacielem. Nie muszą wiedzieć, że otrzymasz prowizję od dokonanego zakupu.

Strike Fear: Jest to kolejna taktyka, która przeszła do głównego nurtu od czasu wydania "The Rich Jerk" i działa najlepiej, gdy promuje produkty należące do rynku planowego, takie jak rynek książek elektronicznych "jak zarabiać na nieruchomościach" i Zauważyłem, że jest to głównie przesadzone, szczególnie przez użytkowników Google AdWords i inne metody promocji za pośrednictwem płatności za kliknięcie.

Chodzi o to, żeby przekonać ludzi, że dla nich będzie trudna droga, jeśli zdecydują się pójść z jakimkolwiek następnym produktem. Większość ludzi, którzy starają się o ten plan, ma proste strony internetowe, które składają się z nie więcej niż strony lub dwóch opisujących horror danego rynku. Mówią odwiedzającym, że istnieje tak wiele oszustw, że nie powinni zapisywać się do żadnego programu, chyba że odwiedzający zarejestruje się na tych, którzy promują (którzy płacą największe kontrakty).