Kolejni poszukiwani nie unikną kary – Wiadomości

Kolejni poszukiwani nie unikną kary

Data publikacji 21.10.2020

Dąbrowscy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości we wtorek zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Jeden z nich został zatrzymany na terenie Ząbkowic, a drugi ukrywał się w okolicach centrum miasta. Dzięki determinacji dąbrowskich poszukiwaczy mężczyźni trafili już za kratki.

Dąbrowscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali kolejnych dwóch mężczyzn, za którymi zostały wydane listy gończe. 26-letni mieszkaniec Dąbrowy, który nie stawił się w więzieniu w związku z wyrokiem za kradzież, został namierzony w Ząbkowicach. Natomiast 36-latka zatrzymano na ulicy Limanowskiego. Młodszy z mężczyzn od blisko roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Jak się okazało mężczyźni byli przez pewien czas sąsiadami. Teraz obydwaj przebywają już w zakładach karnych.

Wielu z osób poszukiwanych listami gończymi często zmienia swoje miejsca zamieszkania. Niektórzy ukrywają się, czy też udają osoby bezdomne. Wszystkim przyświeca jeden cel- uniknąć kary „odsiadki”. Jednak mimo takich zabiegów i tak nie udaje im się uniknąć wymiaru sprawiedliwości.Source by [author_name]