#JestAkcja z polską Policją – Aktualności

#JestAkcja z polską Policją

Data publikacji 23.07.2020

Wirtualna rzeczywistość wkroczyła do polskiej Policji. To pierwszy taki projekt filmowy w historii naszej formacji. Powstał dzięki współpracy Wydziału Promocji Policji Biura Komunikacji Społecznej KGP i firmy vr360.pl. Do sieci trafił właśnie zwiastun serii. Śledź uważnie nasze profile w mediach społecznościowych i nie daj się zaskoczyć.

Od 24 lipca co tydzień na naszych kanałach na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Youtubie będziemy publikować filmiki, prezentujące policjantów polskiej Policji, z wykorzystywanym w codziennej służbie sprzętem, przy nagraniu których operatorzy sięgnęli po technologię video 360 VR.


Żeby poczuć się, jak prawdziwy policjant na akcji, warto sięgnąć po okulary VR. Dodatkowe, niepowtarzalne wrażenia gwarantowane. Nie zwlekaj więc i daj się ponieść tej niepowtarzalnej, policyjnej przygodzie. Skoro nie możemy spotkać się na żywo, to spotkajmy się w wirtualnej rzeczywistości.


Nie przegap pierwszego odcinka. Rusz z nami na akcję. Gdzie, z kim, z jakim sprzętem? To zdradzimy już jutro. Podziel się swoimi wrażeniami w komentarzach pod kolejnymi filmikami. Napisz koniecznie, w jakich akcjach chciałbyś wziąć udział wirtualnie razem z nami. Nie zapomnij dodać hasztag #JestAkcja.


 


tekst: podinsp. Anna Kędzierzawska


grafika: Edyta Banach-Rudzik


Film: Radek Piotrowski, Leszek Cuper i Paweł Cegielski


Ładowanie odtwarzacza…


Source by [author_name]