5 zalet projektanta stron internetowych

Pierwszym krokiem w większości firm jest stworzenie strony internetowej, która zwiększa świadomość i potwierdza legalność nowego przedsięwzięcia biznesowego. Być może osiągnąłeś już ten wyczyn i chcesz uaktualnić swoją obecną witrynę, aby lepiej odzwierciedlić Twoją firmę. Tam właśnie wkraczają projektanci stron internetowych, aby proces ten był znacznie mniej zniechęcający, mają doświadczenie, wiedzę i pomysły na stworzenie własnej strony internetowej. Aby podkreślić znaczenie, wyjaśnimy 5 zalet korzystania z projektanta stron internetowych.

Znaczenie ciągłej najlepszej obecności online po przejściu na coraz więcej usług internetowych może zastraszyć nas wszystkich. Projektanci stron internetowych to rozumieją, a także, że chcesz, aby Twój produkt lub usługa osiągnęły najlepszą ekspozycję, jednocześnie będąc w stanie samodzielnie zarządzać procesami i utrzymywać unikalny punkt sprzedaży firmy (USP).

Jak wspomniano wcześniej, pierwszym krokiem jest stworzenie strony internetowej i upewnienie się, że strona odzwierciedla firmę i twoje aspiracje. Dlatego korzystanie z usług świadczonych przez projektanta stron internetowych w celu wygenerowania początkowej witryny i pomocy w założeniu firmy stało się niezbędne, ale rozumiemy również, że usługi te muszą być wyjątkowe, szybko produkowane i bezproblemowe. Właśnie dlatego jesteśmy tutaj, aby podzielić się korzyściami, jakie ten typ usług może zapewnić:

Konsystencja

Każdy aspekt witryny będzie musiał odzwierciedlać Twoją działalność, od spójnych unikalnych kolorów, lokalizacji obrazu na zamówienie i interaktywnych linków. Zdolność do wyraźnego powiązania firmy w oparciu o spójność jest małym narzędziem, które może otrzymać ogromne nagrody. Natychmiast będziesz w stanie powiązać firmę dzięki konsekwentnemu wykorzystaniu kolorów, poświęć chwilę, aby pomyśleć o marce powiązanej z niebieskim i żółtym, większość ludzi pomyśli o dużym szwedzkim detalu meblowym. W rezultacie projektant stron internetowych może osobiście upewnić się, że witryna jest spójna pod względem układu i projektu, przy jednoczesnym zachowaniu każdego czynnika na zamówienie.

Pozytywne pierwsze wrażenia

Według badań przeprowadzonych przez Lindgaard i in. 1 potencjalny klient potrzebuje tylko 50 milisekund, aby zdecydować, czy będą czytać twoją stronę internetową, czy nacisnąć straszny przycisk Wstecz. Dlatego musisz zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie, które można osiągnąć, tworząc wyjątkową i wciągającą stronę internetową. Projektant stron internetowych może wygenerować dowolny format, układ i możliwą interakcję, dzięki czemu Twoja witryna będzie wyjątkowa, spersonalizowana i idealnie odzwierciedla Twoją firmę.

Przygotowujesz witrynę do firmy, którą chcesz zostać

Każda firma chce się rozwijać i rozwijać, dlatego będziesz planował i przewidywał, gdzie chcesz zabrać firmę. Dlaczego nie uczynić swojej witryny pierwszą aktualizacją firmy, którą chcesz zostać. Niezależnie od tego, czy jesteś witryną e-commerce, która chce zapewnić dodatkowe wsparcie klientom, a tym samym chcesz zintegrować funkcję czatu na żywo lub dużą firmę, która chce rozszerzyć funkcje katalogu i zapewnić płynne przejścia między podsekcjami. Istnieje wiele funkcji, których oprogramowanie do tworzenia stron internetowych nie jest w stanie zapewnić, ale dedykowany projektant stron internetowych może wdrożyć i dostosować do potrzeb Twojej firmy, odróżniając się od konkurencji.

Poprawiona ocena w wyszukiwarkach

Skomplikowany świat rankingów wyszukiwarek stanie się obsesją każdej firmy, każdy chce być numerem jeden w wyszukiwarkach, ale jak zostać numerem jeden? Na przykład Google wykorzystujący algorytm obejmujący 200 czynników do ustalenia rankingu witryn dla określonego wyszukiwania, niewygodnie Google nie uwalnia żadnego z tych czynników. Jednak dzięki testom i doświadczeniu projektanci stron internetowych byli w stanie zidentyfikować najważniejsze czynniki i zapewnić ich więcej w witrynie, w przeciwieństwie do oprogramowania do tworzenia witryn. Projektant strony może pomóc w:

Struktura witryny: zapewnienie, że każda strona witryny płynnie przechodzi od strony głównej do stron pomocniczych. Dzięki rozszerzającym się funkcjom i stronom upewnienie się, że każdy link prowadzi użytkownika na właściwą stronę, staje się niezwykle złożone.

Szybkość strony: Osiągnięcie optymalnej prędkości strony dzięki wykorzystaniu optymalnej technologii umożliwiającej szybkie przesyłanie witryny, ankiety przeprowadzone przez Kissmetrics2 wykazały, że użytkownicy oczekują, że strony załadują się w ciągu pierwszych czterech sekund. Jeśli witryna wymaga więcej czasu do załadowania, ankiety wykazały, że jeśli odwiedzający musi poczekać 4 sekundy, 25% nie będzie czekać i dramatycznie zwiększa się, tym więcej musi czekać. Na przykład jeśli witryna e-commerce zarabia 100 000 funtów dziennie, opóźnienie witryny o 1 sekundę może spowodować utratę sprzedaży o 2,5 miliona funtów rocznie.

Liczba i jakość linków przychodzących: Koncentracja na wielu czynnikach i wdrażanie prawidłowych linków zwrotnych do twoich usług i innych stron w celu zwiększenia możliwych kliknięć, przy jednoczesnym uwzględnieniu jakości, trafności i rodzajów linków zwrotnych.

Zaoszczędź swój czas i kłopot

Największą zaletą korzystania z projektanta stron internetowych jest możliwość przekazania projektu ekspertom. Możesz mieć wiele dodatkowych projektów w celu ustalenia priorytetów lub chcesz poświęcić swój czas na zapewnienie, aby finansowanie w ramach konkretnego projektu było dostępne i spójne. Możliwość outsourcingu generacji Twojej witryny może znacznie zaoszczędzić Twój czas, możesz być pewien, że produkty i usługi są dopracowane, aby Twoja nowa witryna stała się natychmiastowym hitem.

Zbieganie się z oszczędnością czasu jest zaletą mniejszego wysiłku. Eksperci zajmujący się projektowaniem stron internetowych usuwają problemy związane z tworzeniem własnej strony internetowej, każda modyfikacja lub tworzenie witryny samodzielnie może być frustrujące i demoralizujące w rozwoju firmy. Być może szukasz obrazu przedstawionego w twoim umyśle, a oprogramowanie do tworzenia stron internetowych, z którego korzystasz, uniemożliwia Ci osiągnięcie unikalnej witryny dla Twojej wyjątkowej firmy. Dlaczego nie porozmawiać z ekspertami, którzy sprawiają, że każdy etap procesu jest osobisty i wyłączny.

Zaintrygowany czy przekonany?

Skorzystaj z naszej porady projektanta stron internetowych, większość usług oferuje bezpłatne wyceny, które pozwalają ci określić, co mogą zrobić przed zakupem.

Bibliografia

1 Lingaard i in. – Uwaga projektanci stron internetowych: masz 50 milisekund, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie! – http://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/01449290500330448

2 Kissmetrics – Jak czas ładowania wpływa na Twoją dolną linię https://blog.kissmetrics.com/loading-time/?wide=1