10 magicznych sposobów na pomnożenie zamówień

1. Korzystaj z programów nagradzania, aby ludzie nie odwiedzali Twojej strony internetowej i nie kupowali produktów. Możesz nagradzać prezenty lub zniżki za ponowną wizytę lub zakup.

2. Publikuj ezines dla innych stron internetowych, aby zwiększyć ruch. Możesz to zrobić bezpłatnie i po prostu poprosić o ogłoszenie sponsora w każdym numerze.

3. Reklamy reklamowe z innymi ezines. Wyciągają więcej trafień i sprzedaży niż tylko handlują reklamami, ponieważ daje to reklamie natychmiastową wiarygodność.

4. Przetestuj kopię reklamy przed rozpoczęciem przyjmowania zamówień. Powiedz odwiedzającym, aby wysłali Ci wiadomość e-mail, jeśli chcą otrzymywać powiadomienia o uruchomieniu nowego produktu.

5. Pozwól swoim gościom ekscytować się swoim produktem, dając im znać, jak bardzo jesteś podekscytowany. Powiedz im, dlaczego jesteś podekscytowany i używaj wykrzykników.

6. Wykorzystaj zachęty, aby uzyskać skierowania, jeśli nie masz programu partnerskiego. Poinformuj ludzi, kiedy polecą klientów, nagrodzisz ich darmowymi produktami.

7. Powiedz swoim odwiedzającym powód, dla którego prowadzisz sprzedaż, aby nie myśleli, że twoje produkty są tanie. Może to być wyprzedaż świąteczna / sezonowa lub wyprzedaż.

8. Trzymaj się z dala od przeciążania swojej strony internetowej obrazami i grafiką. Mogą tworzyć powoli ładującą się stronę internetową i odwracać uwagę od Twojej oferty.

9. Wytnij słowa, frazy i akapity w swojej reklamie, które nie sprzedają ani nie obsługują Twojego produktu. Dzięki temu ludzie nie będą się nudzić reklamą.

10. Trzymaj ludzi na swojej stronie tak długo, jak to możliwe. Pozwól im pobierać bezpłatne e-booki, rejestrować się w konkursach, korzystać z bezpłatnych usług online itp.